Головна

Публічний домен другого рівня .NET.UA було створено влітку 1995 року. За більш ніж двадцять років правила роботи домену неодноразово змінювалися з метою кращого задоволення потреб Інтернет-спільноти. З травня 2014 року .NET.UA, як і майже всі інші публічні домени працює за двоступенчатою схемою, коли реєстранти спілкуються з компаніями-реєстраторами, а ті, в свою чергу, взаємодіють з адміністрацією домену. Це створює здорову конкуренцію і допомагає уникнути монополізму.

З того ж 2014 року технічний супровід домену .NET.UA здійснюється ПП “Координатор”, яке також обслуговує багато інших українських публічних доменів.

Ви можете ознайомитися з актуальним переліком реєстраторів за цим посиланням. Хотілося б звернути Вашу увагу на те, що цей перелік свідомо наводиться в довільному порядку, щоб створити рівні умови для всіх компаній.

Як і в будь-якому іншому публічному домені, реєстрація імен в .NET.UA відбувається згідно певного Регламенту. Поточну його версію Ви знайдете на відповідній сторінці. Для Вашої зручності сторінка містить також переклади Регламенту англійською та російською мовами.

Інформацію щодо існуючих доменних імен можна відшукати за допомогою програми whois або за цим посиланням. Ця інформація надається виключно в ознайомлювальних цілях. Єдиним джерелом первинних даних про доменне ім'я є відповідна компанія-реєстратор доменного імені, до якої і належить звертатися з офіційними запитами (див. Registrar у інформації щодо певного імені).

Насамкінець: історично склалося так, що сторінка українського кодування символів KOI8-U завжди розміщувалася на цьому сайті. Тож маємо честь запросити Вас відвідати її.

З повагою,

Адміністрація .NET.UA